Login

Speleoforum 2015

Speleoforum 2015

Ve dnech 24.-26. dubna 2015 proběhl 34. ročník tradičního setkání speleologů ve Sloupu na Moravě - Speleoforum 2015. Zástupci základních organizací České speleologické společnosti a jejich hosté se každoročně sjíždí v místním kulturním domě, kde můžou vyslechnout přednášky o nových objevech nebo se nalokat čerstvého piva ve společnosti svých přátel z opačných koutů naší země. V neděli (kterou jsme letos z časových důvodů už vynechali) je pak možné absolvovat exkurze do okolních děr.

Pěkné počasí bylo příjemnou přidanou hodnotou, takže mnoho kuloárů se přesunulo na louku před budovu. Opačným jevem však byla o něco nižší účast než obvykle, ale pro tak pěkný víkend je to pochopitelné, ne každý chce být celý den zavřený v zatemněném prostoru kina.

Na setkání letos zavítali i slovenští partneři. Kromě prezentace jedné společné mezinárodní expedice přivezli i zprávy o plánovaných akcích na tento rok.

Letošní ročník vnímám jako tradiční a vlastně ničím nevybočující. Přesto bylo příjemné se sejít s přáteli a vyslechnout si o nových aktivitách našich kolegů. Náčelník Dan si navíc přivezl cenu za společnou účast na projektu Boka. Blahopřejeme...


DrK


...

Sloupská ranní náladovka.Vyvěšený program.Dan a Zdeněk Motyčka ještě dolaďují detaily své prezentace o Mexiku.Za naší partu navštivili forum: zleva Dan, Martin, Karol, Rafal ...... a autorův stín.Kdo chtěl, mohl vyvenčit sebe i rodinné příslušníky......takže ve foyer bylo dýchatelno až pusto.Ani tradiční galerie s tiskovými prezentacemi zrovna nepřetékala.Přednáškový sál. Pssst! Řeč je o Yucatanu...

Zpět na hlavní výpis

www.speleoaquanaut.cz

Created by © 2008 - 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign

Doporučujeme - Orca Diving potápění, kurzy